Bitcoin

Kongre Adayı BTC, ETH ve SHIB Değil: Bu Altcoin’i Övdü!

single-image

Kripto dostu bir kongre adayı, BTC, ETH ve SHIB yerine başka bir altcoin projesini ön plana çıkarıyor. ABD’li politikacı aynı zamanda enerji verimliliği açısından bu altcoin’leri eleştirdi.

Kongre adayı, BTC ve ETH yerine bu altcoin’i seçti

Yakın tarihli bir tweet’te, 33 yaşındaki ABD kongre adayı January Walker, Cardano’yu “verimli” bir Blockchain örneği olarak gösterdi. Aynı zamanda, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in, enerji yoğun PoW mekanizmasının “verimsiz” olduğunu iddia etti. Walker, “fütürist” ve “pragmatik” bir aday olarak kampanya yürütüyor. Politikaya girmeden önce ürün müdürü olarak çalıştı. Birleşik Utah Partisi, seçmenlerin büyük çoğunluğunun üzerinde anlaşabileceği konulara odaklanarak siyasi kabileciliğin üstesinden gelmeye çalışıyor.

Walker, Blockchain’lerin su krizini çözebileceğini tweetledikten sonra Pazartesi günü Twitter’da bir miktar tepki aldı. Birçok kullanıcı en son teknoloji konusunda onun kadar hevesli değildi.

Walker ise Blockchain ve nesnelerin interneti (IoT) teknolojilerini birleştirerek sürdürülebilirliği, uyumluluğu ve tüketim yönetimini iyileştirmenin mümkün olabileceğini iddia ediyor. Üçüncü taraf aday, Blockchain’in otuz yıl içinde ulusal borcu ortadan kaldırabileceğine ve kullanıcıların kişisel verilerini sosyal medya şirketlerinden koruyabileceğine inanıyor.

İnternet gibi, insanların da on yıl içinde Blockchain’in faydasını görebileceklerine inanıyor. Walker, Utah’daki 4. Kongre Bölgesi için yarışıyor. 2020’de koltuğu kazanan Cumhuriyetçi Burgess Owens ile karşılaşacak. O zamanlar United Utah oyların sadece %2.13’ünü alarak Walker’ın bu yarışı kazanmasını neredeyse imkansız hale getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!   

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: