Bitcoin

Binance CEO’sundan Bitcoin ve Ayı Piyasası Öngörüleri!

single-image

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Bitcoin ayı piyasasının kripto para birimleri için iyi olduğunu düşünmekte. Hacim açısından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in arkasındaki kişi, mevcut düşük seviyeleri yorumluyor. Ayrıca uzun vadeli beklentilerini aktarıyor. İşte detaylar…

Binance CEO: Mevcut düşüş eğilimi “normal”

Çarşamba günü Mainnet konferansında Messari CEO’su Ryan Selkis ile yaptığı konuşmada, CZ, piyasa yorumunu paylaştı. Dört yıllık bir kripto piyasası döngüsünün normal olduğunu belirtti. Uzun vadede bir ayı piyasasının görünüşte hiç bitmeyen bir yükselişe göre daha sağlıklı olduğunu söyledi.  CZ, “Fiyat düzeltmeleri aslında iyi” dedi. Yatırımcıların kripto piyasasının nasıl gittiğine dair işaretler olarak token fiyatlarına bakmamaları gerektiğini de sözlerine ekledi.

Binance Bu Altcoin'ler İçin Duyuru Yaptı: İşlemler Duracak!

Bunun yerine, yatırımcıların kripto satın alan ve kullanan kullanıcı sayısının yanı sıra farklı Blockchain’lerin ve Web3 projelerinin sayısına bakmalarını önerdi. Endüstrinin hala “erken aşamada” olduğu ve büyümek için hala çok yeri olduğunu belirtti. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi CZ, bu düşüncesini daha önceki açıklamalarında da paylaşmıştı. Şu anda, “doymuş bir pazarda değiliz” dedi.

Binance yöneticisi, kripto endüstrisinin aslında sağlıklı bir durumda olduğunu savundu. İzleyicileri, “kışın dışına çıkmaya” çağırdı. Bilindiği üzere kripto para kışı, kripto para fiyatlarında uzun bir düşüş için kullanılan bir endüstri terimidir. Kripto kışları tipik olarak Bitcoin ve Ethereum gibi iyi bilinen para birimlerinden, non fungible tokenlara (NFT’ler) ve daha az bilinen altcoin’lere kadar uzanır.

Binance CEO'sundan Önemli Bitcoin, ETH ve Piyasa Yorumları!

CEO, ayı piyasası ve daha fazlası hakkında iyimser

Ancak CZ, ayı piyasası ve genel durum hakkında iyimser. Düzenleme söz konusu olduğunda, özellikle ABD’deki bazı düzenleyicilerin, kriptoyu menkul kıymet veya emtia ikili sistemi gibi mevcut finansal çerçevelere dahil etmeye çalıştığını söyledi. CZ, “Düzenleyici çerçeveler için olumlu yönde çok fazla ilerleme gördük” dedi. Ayrıca, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Menkul kıymetlere benzeyen ve belki emtialara ve para birimine benzeyen bazı kripto para birimleri olacak. Ancak Bitcoin şu anda üçüne de benziyor.

8 Analistten Bitcoin, ETH, SOL ve LUNA İçin Şoke Eden Tahminler!

Bu nedenle, mevcut düzenleyici çerçevelerin yeterli olmayabileceğini öne sürdü. CEO’ya göre hükümetler, CZ’nin “veri aktarımı için yeni teknoloji” ve kendi başına “yeni bir varlık sınıfı” olarak tanımladığı Blockchain tabanlı varlıklar için tamamen yeni bir kategori oluşturmalıdır. Bu sırada, yazım sırasında BTC yüzde 1.5’lik bir yükseliş elde etmiş durumda. 19.000 doların üzerine çıkmayı başardı ve 18.000 dolar seviyelerinden şimdilik kurtulmuş duruyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: