Bitcoin

SHIB ve Bu 13 Altcoin İçin Müjde: Ünlü Şirket Ekliyor!

single-image

Kaliforniya merkezli bir ödeme yöntemi şirketi SHIB ve 13 altcoin için destek eklediğini duyurdu. Haber, firmanın küresel pazarlama gücü nedeniyle kripto para birimleri için oldukça önemli.

Gr4vy, Shiba Inu (SHIB) ve bu 13 altcoin’i küresel kabule açıyor

Dünyanın 220 farklı ülkesinden yatırımcılar şimdi 14 kripto para birimiyle işlem yapabilecekler. Kaliforniya merkezli bir ödeme yöntemi şirketi Gr4vy, bu hizmeti sağlamak için BitPay ile işbirliği yaptı. BitPay, ABD merkezli bir kripto para ödeme yöntemi sağlayıcısıdır. Gr4vy ise fiat para birimleri üzerinden ödeme hizmetleri sağlıyor. İkilinin ortaklığı sayesinde BitPay’in listesindeki 14 kripto para birimi artık binlerce yeni kullanıcıya temas edecek.

Kripto para birimleri listesi BTC, ETH, DOG, SHIB, BCH, WBTC, LTC, APE, EUROC ve 5 stablecoin GUSD, USDC, USDP, DAI ve BUSD’yi içeriyor. BitPay ayrıca belirli ülkelerde XRP’yi de desteklemektedir.

İşbirliği, Gr4vy kullanıcılarının kripto para kullanma taleplerini karşılamak üzere geldi. Gr4vy ayrıca, sektör lideri denetim, danışmanlık, vergi ve danışmanlık hizmetleri sağlayıcısı Deloitte tarafından PayPal ile işbirliği içinde yürütülen ve satıcıların yaklaşık %75’inin önümüzdeki iki yıl içinde kripto para ödemelerini kabul etmeye hazır olduğunu gösteren yakın tarihli bir anketi de not aldı.

Gr4vy hakkında

2020 yılında kurulan ödeme girişimi olan Gr4vy, işletmelerin ödeme seçeneklerini herhangi bir yerden yönetmelerini sağlar. İşletmenin merkezi Kaliforniya, ABD’dedir. Şirketin kullanıcı dostu, son teknoloji ödeme düzenleme platformu (POP), ödeme altyapısını modernize etmek ve yatırımcılara büyük ödeme ekiplerinin güçlükleri veya gereksinimleri olmadan daha fazla kontrol sağlamak için cloud teknolojisinin gücünü kullanır.

BitPay hakkında

2011 yılında kurulan BitPay, işletmelerin ve insanların Blockchain tabanlı işlemler yapmaları üzerine teknoloji geliştirmektedir. İş çözümleri, diğer hizmetlerin yanı sıra işlem sahtekarlığını ortadan kaldırır. Ayrıca ödeme işleme maliyetini düşürür. Bununla birlikte kripto para biriminde sınırsız ödemelere olanak tanır. BitPay, tüketicilere BitPay Wallet ve BitPay Ön Ödemeli Kartı içeren bir dijital yönetim çözümü sunmaktadır. İşletmelerin harcamak üzere kripto paralarını dolara çevirmelerini sağlıyor. Şirketin Kuzey Amerika, Avrupa ve Güney Amerika’da ofisleri var ve Founders Fund, Index Ventures, Virgin Group ve Aquiline Technology Growth gibi önde gelen yatırım firmalarından 70 milyon dolardan fazla fon topladı.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Bitpay geçen hafta bir diğer ödeme yöntemi sistemi CoinPayments ile ortaklığını duyurmuştu. BitPay’in ortakları, SHIB, BTC, ETH ve DOGE gibi öncü kripto para birimlerinin küresel kabulüne öncülük ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: