Bitcoin

Ünlü Borsa, 2 Kripto Para İçin Tahmin Yaptı: 15x Yapacak! – Kriptokoin.com

single-image

Bir kripto para borsası olan Kraken’deki analistler, yeni bir rapor yayınladı. Analistler, özellikle en büyük kripto para birimi Bitcoin için büyük bir fiyat hedefi detaylandırıyorlar.

Önümüzdeki süreçte 350.000 dolar beklentisi

Traderlara yeni bir mektupta Kraken analistleri, BTC’nin uzun vadede nasıl hareket edeceğini açıkladı. Bunun için, Bitcoin’in tarihi fiyat hareketlerine göz attılar.   Borsanın tahmini, BTC fiyatının önceki boğa koşularındaki 200 haftalık hareketli ortalamasının ne kadar yüksek işlem gördüğüne dayanmakta. Kraken’in analistlerine göre, Bitcoin’in fiyatı, 200 haftalık hareketli ortalamasına dokunduktan sonra tarihsel olarak 10 kat ila 15 kat arttı. Bu da, gelecekte 237.894 ila 356.841 dolar arasında bir fiyat aralığı anlamına geliyor.

Kraken, Ethereum’un uzun vadede nereye gidebileceğine de bakıyor. Borsa, Ethereum’un logaritmik grafiğine göz atıyor. Ayrıca zaman içinde ETH’nin fiyat aralığının eğrisini çizen regresyon gökkuşağını kullanmakta. Kraken’e göre, gökkuşağı eğilimi yükseliyor. Bu nedenle ETH’nin bir sonraki direnç seviyesine ulaşması ne kadar uzun sürerse, potansiyel piyasa döngüsünün zirvesi o kadar yüksek olur. Kraken, üst banda geçişin, Ethereum’un mevcut fiyatından yüzde 1.839’luk bir yükselişi temsil edeceğine inanmakta. Yani bunun ETH’nin 28.471 dolara ulaşacağını ima ettiğini söylüyor.

Kripto para birimleri yükselmeye başladı

Bu sırada, Kraken’ın analistlerinin tahminleri kadar olmasa da, BTC ve ETH’nin değeri son 24 saatte yükseldi. Neredeyse herhangi bir volatilitenin olmadığı günlerden sonra, Bitcoin nihayet son 12 saat içinde bir kırılma yaşadı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Eylül ortasından bu yana en yüksek fiyat noktasına fırladı. Son birkaç günün birincil kripto para birimi için oldukça sakin ve durgun olduğunu söyleyebiliriz. Varlık, geçen haftanın çoğunu 19.000 ile 20.000 dolar arasında dar bir aralıkta işlem yaparak geçirdi.

Tek dikkate değer dalgalanma, haftanın son işlem gününde 18.600 dolara düştüğünde geldi. Ancak, hafta sonu düşük işlem hacimleri toparlandı ve 19.000 dolarda sakinleşti. Pazartesi ve Salı o kadar da farklı değildi ama manzara nihayet dün gece geç saatlerde değişmeye başladı. BTC, yaklaşık 20 gün içinde ilk kez 20.000 dolara sıçradı. Bu da 100 milyon doların üzerinde tasfiye bıraktı.

KPMG: Mega Zenginler Bitcoin ve Bu Altcoin'leri Alıyor!

İlk başta hafifçe geri çekilse de, varlık sonrasında bir yükseliş başlattı ve Eylül ortasındaki çöküşten bu yana ilk kez 21.000 doların biraz altına fırladı.  BTC’nin piyasa değeri bir kez daha 400 milyar dolara yaklaşırken, altcoin’ler üzerindeki hakimiyeti hafifçe yüzde 39.7’ye düştü. Altcoin’ler de birkaç gündür yatay işlem görüyordu, ancak bugün durum tamamen farklı. Ethereum, uzun zamandır beklenen Merge gerçekleştiğinden beri en zayıf performans gösterenler arasında yer alıyordu.  Bununla birlikte, ETH, günlük yüzde 15’lik bir artışın ardından şu an itibariyle 1.550 dolarlık birkaç haftanın en yüksek seviyesine fırladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

İlginizi çekebilir: